HOLDINDDELING

MANDAG 16-16.50 

Rytter:

Månedens hest:  

Nikita Lauman 

Spicy 

Merete 

Alf
   

Anne Sofie

Vigga

Naja 

caroline

Melody

Lukas

Viktor

djakni

MANDAG 16.50-17.40

 
Rytter: Månedens hest:
Lærke Lindgren Melody
Karla Lindgren

Alf

       
Mille Andreassen Viktor
Ida Futtrup

Don

Sofie Vohnsen

Kalle

Maja Kallesøe

Djäkni

Spicy

Lukas

MANDAG 17.40-18.30 

Rytter: Månedens hest:
Sigrid H. Mose Spicy
Thilde Djakni
Merle-Marie Lundgaard                       lukas
Victoria Greve Alf
Ida Melody

Nana Poulsen 

Amalie Krogshede 

Viktor

Don

TIRSDAG BEGYNDER 16-17.30: (Hold 1 rider fra 16-16.30 og har teori sammen med Hold 3 fra 16.30-17. Hold 3 rider fra 17-17.30. Hold 2 har teori fra 16-16.30 og rider fra 16.30-17)

Rytter: Månedens hest:
Hold 1:  

Nicolas

Viktor
Sia Damgaard Djakni

Frida Erlandsen     

Lukas

Anna - Mathilde 

(prøvetime tirsdag 16/11)

 
Sigge Don
Luna Holm  Spicy
Hold 2:  
Nillia Lukas

Agda (OBS udmelding?)

Julia


Djakni
Oline

Spicy 

Alma Bagger (prøvetime 23/11)

Clara Bagger (prøvetime 23/11)

 
Josefine Viktor 

Alma Sonneby 

Alf

Hold 3  
Lina Lukas
Cecilie Djäkni
Maja Jakobsen Viktor
Ane Spicy
Isabella Melody
Leah Don

TIRSDAG 17.30-18.20 

Rytter: Månedens hest:
Gry Borg Djakni
Helena Kristensen                                     Lukas 
Mie Kjærgård Viktor
Arne Jepsen Spicy

Marie

Ella

Isabella Jensen

 

Alf

Melody

Don

 

PASSERHOLD TIRSDAG 18.20-19.10 

Rytter: Månedens hest:
Nadja Lund Melody
Ana Maria Gabriela Spicy
Daria Alf
Ida Marie Kjælder Lukas
Kathrine Snejbjerg Viktor

Merle-Marie Lundgaard              

 

Djakni

ONSDAG SPRING PONY 16.30-17.30: 

Rytter: Månedens hest:
Josephine Slavensky                          EP
Ida Kjælder Lukas
Nadja Lund Viktor

Kathrine Snejbjerg

Emilia Larsen

Alf

EH

ONSDAG SPRING PONY 17.30-18.30:

Rytter: Månedens hest:
Ana Maria Gabriela     Melody
Ella Kraka EP
Lærke Jensen EP

Rebecca

Ella Slavensky

Viktor 

Alf

ONSDAG SPRING PONY 18.30-19.30: 

Rytter: Månedens hest:
Mira-Marie Lundgaard                    EP
Frida Adrian EP
Josephine Slavensky EP
Anne Sofie Schmidt EP
Elisa Thermann EP

ONSDAG SPRING HEST 19.30-20.30: 

Rytter: Hest:

Anita Mark   

Tommy Christensen                          

EH

EH

Louise Dannevang EH

TORSDAG 16.00-16.50: 

Rytter: Månedens hest:                                  
Daria Paraschiv Melody
Josefine EP
Medeea Toma Lukas
Viktoria Iversen Viktor
Line Gaulshøj Djäkni

Mette Marie Andersen

Camilla

EP

Spicy

TORSDAG 16.50-17.40: 

Rytter:  Månedens hest:
Laura Vedel          Viktor
Mille Alf
Malou Djäkni

Esther

Lea

Clara Kristensen

Karla Kvisgaard

 

Spicy

Melody

Don

Lukas

 

VOKSENHOLD TORSDAG 17.40-18.30

Tilmelding sker pr/uge under eventtilmelding, hvor man også kan se om der er pladser. Vi gør opmærksom på at der er plads til 4 på elevhest (Djäkni, Lukas og Don kan ikke anvendes) samt 3 på egen hest/pony. Kun for personer over 18 år.